bdat-logo

Novinky

 • Taneční kurz pro ženy

  Taneční kurz pro ženy

  Nechce s vámi váš muž tančit? Máme pro Vás taneční kurz. Latina pro ženy je kurz určený pro dámy bez tanečního partnera, které se chtějí naučit tančit, zrelaxovat po těžkém …číst dále »
 • Soustředění jsme zmákli a soutěží se nebojíme.

  Soustředění jsme zmákli a soutěží se nebojíme.

  O prázdninách proběhla soustředění a my jsme se s dětmi mohli potkat ve Svobodě nad Úpou, v Kácově či Rychnově nad Kněžnou. Každé soustředění, které proběhlo nám udělalo velkou radost …číst dále »
 • Březen, duben, květen – ZISK TITULU MISTŘI ČR + online soutěže

  Březen, duben, květen – ZISK TITULU MISTŘI ČR + online soutěže

  Tato doba nám zavřela dveře do našich sálů, ale my nepřestáváme s online tréninky a snažíme se udržet pořád pozitivní energií a nadšení z tance. Zúčastnili jsme se dalších online …číst dále »
 • Koronavirus nás nezastaví!!!

  Koronavirus nás nezastaví!!!

  Nás nezastaví ani Koronavirus. Stále se držíme a jsme moc rádi, že naši tanečníci neztrácí optimismus. V lednu jsme mohli naše tanečníky vidět na několika online soutěžích, a to Czech …číst dále »
 • LISTOPAD – PROSINEC 2020

  LISTOPAD – PROSINEC 2020

  LISTOPAD – PROSINEC 2020Letošní rok nám končí a byl plný velkých změn a překvapení. Nejen že jsme se několikrát v roce přizpůsobovali různým nařízení, které vydala vláda ČR, ale převedli …číst dále »
 • Platby na školní rok 2021/2022

  Platby na školní rok 2021/2022

  Platby na 1. pololetí i 2. pololetí školního roku 2021 / 2022 1. pololetí: Září – Leden Platba na 1. pololetí do 30. září – po tomto termínu správní poplatek …číst dále »
 • X-MAS DANCE CAMP

  X-MAS DANCE CAMP

  X - MAS dance camp  ???????? 2021 !!!!! POZOR POZOR, toto soustředění bude přesunuto do ledna 2021, a to z důvodů nařízených opatření vládou ČR, která od 18.12.2020 uzavírají hotely, …číst dále »

Archiv příspěvků